Žufánek OMG /OH MY GIN/ 45% 0,5L (holá fľaša)

27,05 

Katalógové číslo: 8594053941806 Kategória:

Popis

Prvý poctivý a z byliniek získaný gin v Českej republike. OMG Gin je ručne robený trojnásobne destilovaný gin londýnskeho typu obsahujúci 16 jedinečných bylín a korenín macerovaných vo velejemnom liehu. Nájdete medzi nimi tradičné korenie akým je jalovec, koriander, puškvorec, angelika ale aj netradičné v podobe grains of paradise, levanduľa či kvetu nášho národného stromu – lipy srdcovitej.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Žufánek OMG /OH MY GIN/ 45% 0,5L (holá fľaša)

Cena za Žufánek OMG /OH MY GIN/ 45% 0,5L (holá fľaša) je 27.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Žufánek OMG /OH MY GIN/ 45% 0,5L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Žufánek OMG /OH MY GIN/ 45% 0,5L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8594053941806.

Produkt Žufánek OMG /OH MY GIN/ 45% 0,5L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Hendrick’s 41,4% 0,7L (holá fľaša), 135 East Hyogo Dry Gin, Bombay Sapphire 40% 1,0L (holá fľaša), Žufánek Bohemian Gin