Aviation American Gin 42% 1,75L (čistá fľaša)

66,85 

Katalógové číslo: 857050005123 Kategórií:
Výrobca: Aviation Gin

Popis

Vo vôni cítiť svieže tóny borievky spolu s jemnou kvetinovou sladkosťou, parmskými fialkami, dotykom citrusovej kôry a tiež zelenými rastlinnými tónmi so štipkou korenia. V chuti sa rozvíjajú nádherne korenisté arómy prelínajúce sa s kardamómom a škoricou pokračujúc kvetinovými tónmi. V závere pretrváva korenie s citrusovou kôrou.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Aviation American Gin 42% 1,75L (čistá fľaša)

Cena za Aviation American Gin 42% 1,75L (čistá fľaša) je 66.85 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Aviation American Gin 42% 1,75L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Aviation American Gin 42% 1,75L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 857050005123.

Produkt Aviation American Gin 42% 1,75L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Bathtub Sloe Gin 33,8% 0,5L (holá fľaša), Tanqueray Flor De Sevilla Gin 41,3% 0,7L (holá fľaša), Plymouth Navy Strength 57% 0,7L (holá fľaša), Bombay Sapphire 40% 1,0L (holá fľaša)