Tann’s Gin Premium 40% 0,7L (holá fľaša)

21,00 

Katalógové číslo: 8410837520299 Kategórií:

Popis

Tanns Gin sa vyrába zo 100% -ného neutrálneho liehu s výberom 10 trojitých infúznych botanických prísad, ako sú bobule borievky, koriander, uhorka, okvetné lístky ruží, kardamón, mandarinková kôra, pomarančový kvet, citrónová kôra, sladké drievko a malina.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Tann’s Gin Premium 40% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Tann’s Gin Premium 40% 0,7L (holá fľaša) je 21 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Tann’s Gin Premium 40% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Tann’s Gin Premium 40% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8410837520299.

Produkt Tann’s Gin Premium 40% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Toison 47% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Jodhpur Reserve Gin 43% 0,5L (holá fľaša), Parson Gin Grapy, Parson Gin Sunny MINI