West Cork Peat Charred

27,40 

Katalógové číslo: 5391524712728 Kategória:
Výrobca: WEST CORK

Popis

West Cork Peat Charred

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí West Cork Peat Charred

Cena za West Cork Peat Charred je 27.4 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o West Cork Peat Charred dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. West Cork Peat Charred – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5391524712728.

Produkt West Cork Peat Charred nájdete v kategórii

Irská whiskey (whisky) - Irská whiskey je známa svojou jemnou chuťou a príjemným záverom, ktorý sa vyznačuje ovocnými tónmi. Výber zahŕňa tradičné druhy whiskey ako napríklad Jameson, Bushmills, Tullamore Dew, Connemara, ale aj exkluzívne druhy, ktoré sú vyrobené v limitovanom množstve a majú špeciálnu chuťovú notu. Podobné produkty: Bushmills Irish Whiskey Black Bush, Jameson 40% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi), The Irishman Single Malt 40% 0,7L (kartón), Jameson COOPER´S CROZE 43% 0.7L (holá fľaša)