Jameson 40% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi)

24,30 

Katalógové číslo: 3163937168148 Kategória: , ,

Popis

Zmesová írska whisky. Trojnásobná destilácia nie preto, že musíme, ale pretože chceme, pretože im to dodáva charakteristickú hladkosť. Nakoniec ich uložíme do dubových sudov na najmenej 4 roky.

Na „nose“ ľahká kvetinová vôňa, korenená pikantným drevom a sladkými tónmi. Na „jazyku“ dokonalá rovnováha korenistých, orieškových a vanilkových tónov s nádychom sladkého sherry a výnimočnej jemnosti.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Jameson 40% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi)

Cena za Jameson 40% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi) je 24.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Jameson 40% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Jameson 40% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3163937168148.

Produkt Jameson 40% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi) nájdete v kategórii

Irská whiskey (whisky) - Irská whiskey je známa svojou jemnou chuťou a príjemným záverom, ktorý sa vyznačuje ovocnými tónmi. Výber zahŕňa tradičné druhy whiskey ako napríklad Jameson, Bushmills, Tullamore Dew, Connemara, ale aj exkluzívne druhy, ktoré sú vyrobené v limitovanom množstve a majú špeciálnu chuťovú notu. Podobné produkty: West Cork Bog Oak Charred, Bushmills Sherry Cask THE STEAMSHIP COLLECTION 40% 1L (tuba), Hyde #6 Special Reserve Cask Finish, Teeling Single Grain, GIFT

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Signatory Port Dundas 2006 13 Y.O., Nagahama Mizunara Peated, GIFT, Togouchi Sake Cask Finish 40% 0.7L (kartón), GlenAllachie 8 Y.O Speyside Single Malt, GIFT

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Ballantine´s 40% 0,7l (darčekové balenie s 1 pohárom), Old Pulteney 18YO 46% 0,7L (kartón), Kavalan Solist Bourbon 58,6% 0,7L (darčekové balenie kazeta), The Macallan N°6 in Lalique 43% 0,7L (darčekové balenie kazeta)