Bushmills Sherry Cask THE STEAMSHIP COLLECTION 40% 1L (tuba)

66,60 

Katalógové číslo: 5055966820105 Kategória: ,

Popis

Špeciálna edícia írskej ,,single malt“ whiskey, ktorá bola úplne vyzretá v opálených sudoch po ,,sherry“. Sú to sudy, ktoré dodávajú nové vrstvy bohatých chutí a korenistých aróm sušeného ovocia.

Whiskey krásnej zlatej farby. Plná a fascinujúca vôňa očarí arómami sušeného ovocia a korenia so závanom karamelu. V chuti dominujú sladové, korenisté a čokoládové tóny, prelínajúce sa s vanilkou a medom. Záver je dlhý a sladký, s náznakmi sladkého drievka.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Bushmills Sherry Cask THE STEAMSHIP COLLECTION 40% 1L (tuba)

Cena za Bushmills Sherry Cask THE STEAMSHIP COLLECTION 40% 1L (tuba) je 66.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Bushmills Sherry Cask THE STEAMSHIP COLLECTION 40% 1L (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Bushmills Sherry Cask THE STEAMSHIP COLLECTION 40% 1L (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5055966820105.

Produkt Bushmills Sherry Cask THE STEAMSHIP COLLECTION 40% 1L (tuba) nájdete v kategórii

Irská whiskey (whisky) - Irská whiskey je známa svojou jemnou chuťou a príjemným záverom, ktorý sa vyznačuje ovocnými tónmi. Výber zahŕňa tradičné druhy whiskey ako napríklad Jameson, Bushmills, Tullamore Dew, Connemara, ale aj exkluzívne druhy, ktoré sú vyrobené v limitovanom množstve a majú špeciálnu chuťovú notu. Podobné produkty: Teeling Whiskey Single Grain 46% 0,7L (tuba), Jameson 40% 0,7l (holá fľaša), Jim Beam Devils Cut 45% 0,7l (holá fľaša), Rampur Vintage Select Cask 43% 0.7L (tuba)

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Akashi 5YO Sherry Cask 50% 0.5L (kartón), Teeling Dark Porter, GIFT, Chivas Regal 12YO 40% 0,7L (darčekové balenie s 1 pohárom), The Irishman Single Malt 40% 0,7L (kartón)