Tullamore Dew XO Whiskey 43% 0.7L (holá fľaša)

18,45 

Katalógové číslo: 5010327655635 Kategória:

Popis

Original trikrát destilovaná zmes troch typov írskej whisky – pot still, sladovej a obilnej, dozrievajúca v najkvalitnejších sudoch prvýkrát po XO rume, čo jej dodáva sladké tropické tóny. Práve použitím suda po XO rume vzdávame hold úlohe írskych prisťahovalcov vo vývoji rumu v karibskej oblasti 17. storočia. Írske srdce a karibská duša, to je to, čo označujeme pojmom Beauty of Blend. Starostlivo vyberáme sudy, v ktorých predtým dozrieval rum Demerara, aby sme Tullamore D.E.W. XO Carribean Rum Cask Finish dodali jeho typickú výraznú chuť tropického ovocia v spojení s hrejivou esenciou korení.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Tullamore Dew XO Whiskey 43% 0.7L (holá fľaša)

Cena za Tullamore Dew XO Whiskey 43% 0.7L (holá fľaša) je 18.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Tullamore Dew XO Whiskey 43% 0.7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Tullamore Dew XO Whiskey 43% 0.7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010327655635.

Produkt Tullamore Dew XO Whiskey 43% 0.7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Liehoviny - Podobné produkty: A.H.Riise XO Thin Blue Line 40% 0.7L (kartón), Kraken Black Spiced 40% 1,0l (holá fľaša), Legend of Kremlin Rouge 40% 0,7L, Spiš Originál Borovička 40% 0,7l (holá fľaša)