Blackwell Rum 40% 0,7L (holá fľaša)

21,65 

Katalógové číslo: 5060119770107 Kategória:

Popis

Chris Blackwell sa spojil s Joyom Spencem (master blender z Appleton rumu) a spoločne oživili starý recept z čias, keď rodina Blackwellovej matky vlastnila J. Wray & Nephew a Appleton Estate.

Tento rum zreje v amerických dubových sudoch po dobu 18-24 mesiacov. Destiluje sa v medených nádobách. Bohatý a trochu hlboký, taký je Blackwell jamajský rum.

Blackwell Rum je trochu ako jamajský rum pre začiatočníkov. Sladký a nie príliš funky – nos je plný dechtu, kryštálov cukru, pomarančovej kôry, kakaa a cigary. Chuť je ovocná a ľahká so sušeným ovocím, orechom, droždím a hogom s gumovou poznámkou na konci.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Blackwell Rum 40% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Blackwell Rum 40% 0,7L (holá fľaša) je 21.65 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Blackwell Rum 40% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Blackwell Rum 40% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5060119770107.

Produkt Blackwell Rum 40% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Liehoviny - Podobné produkty: Beluga HUNTING Herbal Bitter 40% 0.7L (kartón), Old Pulteney Huddart 46% 0.7L (kartón), Jean de Clairac XO NO.1 40% 1.0L (holá fľaša), Pyrat XO Reserve 40% 0,7L (čistá fľaša)