Jägermeister Scharf 33% 0,7l (holá fľaša)

12,90 

Katalógové číslo: 4067700019530 Kategória:

Popis

Poháňaní zvedavosťou sa rozhodli vyvinúť nápoj prelomovej chuti oproti pôvodnému Jägermeistru. Tento recept má vyšší podiel prírodného zázvoru a koreňa galangalu, ktoré dodávajú tomuto likéru nezvyčajnú ostrosť. Skutočný charakter – nový Jägermeister Scharf je vytvorený podľa receptúry založenej na origináli starom 80 rokov, má však intenzívny nádych ,,horúceho“ zázvoru. Tak ako klasický Jägermeister, aj Jägermeister Scharf zreje 1 rok v dubových sudoch.

Chuť je veľmi pikantná a aromatická. Je plná bylinných a kvetinových tónov so závanom citrusov a jemnými nasladlými arómami.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Jägermeister Scharf 33% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Jägermeister Scharf 33% 0,7l (holá fľaša) je 12.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Jägermeister Scharf 33% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Jägermeister Scharf 33% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4067700019530.

Produkt Jägermeister Scharf 33% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Liehoviny - Podobné produkty: Baoruco Parque Nectar Liquer 37,5% 0,7L (holá fľaša), Toison GIN 47% 0,7L (holá fľaša), Plantation Barbados Grande Reserve 40% 1,0L (holá fľaša), Mini Demänovka Brusnica 30% 0,04l (holá fľaša)