Bushmills Black Bush 40% 0,7L (holá fľaša)

22,15 

Katalógové číslo: 5055966810069 Kategória:

Popis

Zmes, ktorá spája výnimočne vysoký podiel ,,single malt“ sladovej whisky so sladkou ,,small batch“ obilnou whisky. Po zmiešaní dozrieva v sudoch po ,,bourbone“ a ,,sherry Oloroso“. Tento jedinečný recept zaisťuje, že Black Bush má bohaté ovocné tóny a hlboký, intenzívny charakter, vyvážený neuveriteľne jedinečnou jemnosťou. Vo vôni dominujú ovocné arómy ,,sherry“ a sušeného ovocia, so závanom hrozienok. V chuti je jemná a hodvábna, s orieškovým podtónom. Záver je jemný a sladkastý.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Bushmills Black Bush 40% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Bushmills Black Bush 40% 0,7L (holá fľaša) je 22.15 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Bushmills Black Bush 40% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Bushmills Black Bush 40% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5055966810069.

Produkt Bushmills Black Bush 40% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Liehoviny - Podobné produkty: Hardy Noces D’or Grande Champagne 40% 0,75L (kartón), Pinaq Gold LIQUEUR 17% 1L (holá fľaša), Hendrick´s AMAZONIA Gin 43.4% 1L (holá fľaša), Papa´s Pilar Dark Rum 24 solera profile 43% 0,7L (kartón)