Diplomatico Reserva Exclusiva+Pohár+Ice Ball 40% 0.7L (set)

40,70 

Katalógové číslo: 7594003629854 Kategória:

Popis

 
Pálenica Diplomático leží na úpätí Ánd vo Venezuele, kde pretekajú najčistejšie vody, ktoré rumom dodávajú ich vysokú kvalitu. Jeho umiestnenie bolo tiež starostlivo vybrané pre jeho tesnú blízkosť k hlavným závodom na spracovanie cukru v tejto oblasti. Spoločnosť Licorerías Unidas S.A (LUSA), ktorá bola založená v roku 1959, vlastnila pálenicu prostredníctvom svojho hlavného akcionára, spoločnosti Seagram’s International, jednej z najväčších spoločností na výrobu vína a liehovín na svete. V roku 2002 bola spoločnosť LUSA predaná skupine venezuelských podnikateľov a stala sa 100% súkromnou venezuelskou spoločnosťou, ktorá nesie svoje súčasné meno: Destilerías Unidas S. A. (DUSA). Spoločnosť je hrdá na to, že je nezávislým rodinným operátorom. Pálenica je jedinečná, pretože obsahuje 3 rôzne destilačné procesy, ktoré po zmiešaní dodajú jedinečné rumy, ako napríklad Diplomatico’s Reserva Exclusiva, celosvetovo uznávaný rum.


Diplomático Reserva Exclusiva je zmesou exkluzívnych rumových zásob starnúcich až dvanásť rokov, starostlivo vybraných našimi master blendermi. Vďaka spojeniu jedinečného tela s vynikajúcou vyváženosťou sa tento mnohonásobne ocenený rum stal referenciou pre fajnšmekrov a milovníkov jemných liehovín po celom svete. Otvára sa s arómami pomarančovej kôry, karamelky a sladkého drievka, na podnebí je hladký a pokračuje tónmi karamelového fondánu, ktorý ponúka zvodný a dlhotrvajúci záver. Vychutnajte si ho čistý alebo na ľade, je tiež skvelým rumom na prípravu klasických koktailov, ako sú Old Fashioned, Sazerac a Manhattan.

 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Diplomatico Reserva Exclusiva+Pohár+Ice Ball 40% 0.7L (set)

Cena za Diplomatico Reserva Exclusiva+Pohár+Ice Ball 40% 0.7L (set) je 40.7 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Diplomatico Reserva Exclusiva+Pohár+Ice Ball 40% 0.7L (set) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Diplomatico Reserva Exclusiva+Pohár+Ice Ball 40% 0.7L (set) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7594003629854.

Produkt Diplomatico Reserva Exclusiva+Pohár+Ice Ball 40% 0.7L (set) nájdete v kategórii

Liehoviny - Podobné produkty: Dzama Cuvee Noire – Tmavý 40% 0,7L (holá fľaša), Spiš Originál Borovička 40% 0,7l (holá fľaša), Hardy Noces D’or Grande Champagne 40% 0,75L (kartón), Pinaq Gold LIQUEUR 17% 1L (holá fľaša)