Togouchi PREMIUM 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

51,10 

Katalógové číslo: 3760042529989 Kategórie: ,

Popis

Spojenie nemiešanej whisky s jemnou sladkosťou a nemiešanej whisky s bohatými minerálmi a obilninami. Obilná whisky s rozmanitými vlastnosťami spája dobre vyváženú rašelinovú arómu a sladovú chuť, ktorá má jemnú sladkosť vanilky a čokolády.

Táto whisky svetlozlatej farby má mladistvú vôňu, no jemnú rašelinovú arómu, po ktorej nasleduje sladký med, orechy a kukuričné lupienky. V chuti dominuje ľahkosť a jemnosť – jemný pocit dodáva sladká aróma pripomínajúca obilniny a med. Záver je jemne rašelinový.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Togouchi PREMIUM 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

Cena za Togouchi PREMIUM 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) je 51.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Togouchi PREMIUM 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Togouchi PREMIUM 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3760042529989.

Produkt Togouchi PREMIUM 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Dimple Golden Selection 40% 0,7l (kartón), Glendronach Port Wood, GIFT, That Boutique-y Whisky Company Advent Calendar 2021, GIFT, Mini Tullamore Dew 40% 0.05L (holá fľaša)

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Jack Daniel´s Rye 45% 0,7L (holá fľaša), Laphroaig 10YO 40% 0,7l (tuba), Jim Beam 40% 3,0L (darčekové balenie s kolískou), Old Pulteney 15YO 46% 0,7L (kartón)