Teeling Single Pot Still Slovakia Edition, GIFT

99,90 

Katalógové číslo: 5391523278430 Kategória:
Výrobca: TEELING

Popis

Teeling Single Pot Still Slovakia Edition, GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Teeling Single Pot Still Slovakia Edition, GIFT

Cena za Teeling Single Pot Still Slovakia Edition, GIFT je 99.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Teeling Single Pot Still Slovakia Edition, GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Teeling Single Pot Still Slovakia Edition, GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5391523278430.

Produkt Teeling Single Pot Still Slovakia Edition, GIFT nájdete v kategórii

Irská whiskey (whisky) - Irská whiskey je známa svojou jemnou chuťou a príjemným záverom, ktorý sa vyznačuje ovocnými tónmi. Výber zahŕňa tradičné druhy whiskey ako napríklad Jameson, Bushmills, Tullamore Dew, Connemara, ale aj exkluzívne druhy, ktoré sú vyrobené v limitovanom množstve a majú špeciálnu chuťovú notu. Podobné produkty: Jameson Caskmates Stout 40% 0,7l (holá fľaša), Teeling Single Pot Still, GIFT, Jameson 40% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi), Tullamore Dew 12YO 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta))