Jameson Distiller´s Safe 43% 0.7L (kartón)

43,20 

Katalógové číslo: 5011007022372 Kategórie: ,

Popis

Keď si majstrom vo svojom obore, zaslúžiš si primerané uznanie.

Distiller’s Safe, súčasť série Whiskey Makers, je írska whiskey, ktorá je oslavou umenia hlavného páleníka Briana Nationa a jeho majstrovstva prípravy írskej pot still whiskey. Je zároveň výsledkom jeho znalostí a kontroly pri výrobe whiskey, kedy ju nemusí ani ochutnať, aby vedel, že je kvalitná.

Na „nose“ je od kvetinovej arómy cez čerstvé bylinky po výrazné korenie, tento špeciálny výber destilátov dokazuje, ako môžu ľahké a jemné sladké tóny írskej obilnej whiskey dopĺňať výraznejší charakter írskej pot still whiskey. Sladkosť jačmeňového cukru sa spája so šťavnatosťou grapefruitu a zeleného korenia, dotyk marcipánu zasa dodáva hĺbku. Na „jazyku“ začína sladkosťou jačmeňového cukru a pokračuje náznakmi škorice a trochou sladkého drievka. Sýte tóny mandarínky spolu s orechovou chuťou mletých mandlí. Záver zostáva ľahký a aromatický s neskorším nástupom jačmeňa.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Jameson Distiller´s Safe 43% 0.7L (kartón)

Cena za Jameson Distiller´s Safe 43% 0.7L (kartón) je 43.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Jameson Distiller´s Safe 43% 0.7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Jameson Distiller´s Safe 43% 0.7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5011007022372.

Produkt Jameson Distiller´s Safe 43% 0.7L (kartón) nájdete v kategórii

Irská whiskey (whisky) - Irská whiskey je známa svojou jemnou chuťou a príjemným záverom, ktorý sa vyznačuje ovocnými tónmi. Výber zahŕňa tradičné druhy whiskey ako napríklad Jameson, Bushmills, Tullamore Dew, Connemara, ale aj exkluzívne druhy, ktoré sú vyrobené v limitovanom množstve a majú špeciálnu chuťovú notu. Podobné produkty: Tullamore Dew 12YO 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)), Tullamore Dew 40% 1l (holá fľaša), Tullamore Dew 40% 0,7l (darčekové balenie porcelánový džbán), Bushmills Sherry Cask The Steamship Collection, GIFT

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Johnnie Walker BLONDE 40% 0,7L (holá fľaša), Jameson 40% 1l (holá fľaša), Mini Johnnie Walker Red Label 40% 0,05l (holá fľaša), The Singleton 12YO 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi)