Jim Beam Devils Cut 45% 0,7l (holá fľaša)

23,15 

Katalógové číslo: 5060045582669 Kategória: ,
Výrobca: Jim Beam

Popis

Destilát, ktorý sa extrahuje zo sudov, sa následne zmieša s extra starým Kentucky bourbon a plní sa pri 45 %, aby vytvorili prémiový bourbon s extra hĺbkou a zložitosťou. Jim Beam Devil’s Cut je navrhnutý tak, aby ste si ho mohli vychutnať čistý alebo s ľadom, má robustnú chuť s hlbokou farbou, arómou a charakterom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Jim Beam Devils Cut 45% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Jim Beam Devils Cut 45% 0,7l (holá fľaša) je 23.15 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Jim Beam Devils Cut 45% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Jim Beam Devils Cut 45% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5060045582669.

Produkt Jim Beam Devils Cut 45% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Irská whiskey (whisky) - Irská whiskey je známa svojou jemnou chuťou a príjemným záverom, ktorý sa vyznačuje ovocnými tónmi. Výber zahŕňa tradičné druhy whiskey ako napríklad Jameson, Bushmills, Tullamore Dew, Connemara, ale aj exkluzívne druhy, ktoré sú vyrobené v limitovanom množstve a majú špeciálnu chuťovú notu. Podobné produkty: Sadler’s Peaky Blinder Blended Irish Whiskey 40% 0,7L (čistá fľaša), West Cork IPA, The Irishman Single Malt 40% 0,7L (kartón), Jameson Single Pot Still Five Oak Cask Release 46% 0,7L (čistá fľaša)

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Nikka Super Nikka Rare Old, Tamnavulin Sherry Cask, GIFT, Ardbeg 5YO Wee Beastie 47,4% 0,7L (čistá fľaša), Jameson 40% 0,7l (holá fľaša)