Bushmills Irish Whiskey Black Bush

21,90 

Katalógové číslo: 5010103917292 Kategórií:
Výrobca: BUSHMILLS

Popis

Bushmills Irish Whiskey Black Bush

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Bushmills Irish Whiskey Black Bush

Cena za Bushmills Irish Whiskey Black Bush je 21.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Bushmills Irish Whiskey Black Bush dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Bushmills Irish Whiskey Black Bush – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010103917292.

Produkt Bushmills Irish Whiskey Black Bush nájdete v kategórii

Irská whiskey (whisky) - Irská whiskey je známa svojou jemnou chuťou a príjemným záverom, ktorý sa vyznačuje ovocnými tónmi. Výber zahŕňa tradičné druhy whiskey ako napríklad Jameson, Bushmills, Tullamore Dew, Connemara, ale aj exkluzívne druhy, ktoré sú vyrobené v limitovanom množstve a majú špeciálnu chuťovú notu. Podobné produkty: West Cork whiskey bourbon Cask, Connemara Distillers Edition 43% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Teeling Single Grain, GIFT, Jameson Single Pot Still Five Oak Cask Release 46% 0,7L (čistá fľaša)