Tatratea Aronia & Black Currant 27% 0,7L (čistá fľaša)

13,20 

Katalógové číslo: 8588007105901 Kategórie: ,

Popis

Prírodný, originálny, čajovo-bylinný likér tvorený vyváženým pomerom liehu, extraktov z bylín, čierneho čaju, ovocných výťažkov a destilátov, cukru a vody. Je obohatený o extrakty z arónie a čiernej ríbezle.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Tatratea Aronia & Black Currant 27% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Tatratea Aronia & Black Currant 27% 0,7L (čistá fľaša) je 13.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Tatratea Aronia & Black Currant 27% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Tatratea Aronia & Black Currant 27% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588007105901.

Produkt Tatratea Aronia & Black Currant 27% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: NEBO Cocktail Premix TROPIC THUNDER 20% 0.7L (holá fľaša), Galliano Ristretto 30% 0,5l (holá fľaša), Bols Creme de Cassis 17% 0,7l (holá fľaša), Mini Jack Daniel´s Honey v plaste 35% 0,05L (holá fľaša)

Tatranský čaj darčekové balenie - Ak hľadáte originálny darček pre milovníka čaju, Tatranský čaj darčekové balenie je tou správnou voľbou! Tento čaj pochádza z najvyšších vrchov našich Tatier a je plný úžasných chuťových zážitkov. Balenie obsahuje rôzne druhy čaju, ktoré sa perfektne hodí na chladné zimné dni alebo dobre padne aj počas relaxačného večera. Darujte… Podobné produkty: Tatratea Zbojnícky 72% 0,7l (holá fľaša), Tatratea Hibiscus & Red Tea 37% 0,7l (holá fľaša), Tatratea Hibiscus & Red Tea 37% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Mini Tatratea Originál 52% 0,04l (holá fľaša)