Tatratea Original 52% 0.35L (holá fľaša)

10,65 

Katalógové číslo: 8588007105345 Kategórie: ,

Popis

Unikátny čajovo-bylinný likér vyrobený na prírodnej báze. Je tvorený vyváženým pomerom veľmi jemného liehu, prírodných extraktov z bylín a čierneho čaju, ovocných destilátov a štiav, cukru a tatranskej vody. Už druhý rok po sebe získal Tatratea ocenenie Najdôveryhodnejšia značka a zvíťazil v konkurencii alkoholových značiek.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Tatratea Original 52% 0.35L (holá fľaša)

Cena za Tatratea Original 52% 0.35L (holá fľaša) je 10.65 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Tatratea Original 52% 0.35L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Tatratea Original 52% 0.35L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588007105345.

Produkt Tatratea Original 52% 0.35L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Tatratea Forest Fruit 62% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohárikmi), Unicum Riserva, GIFT, Rémy Cointreau Liquer + deka ZADARMO, Tullamore D.E.W. Honey 35% 0.7L (darčekové balenie s 1 pohárom)

Tatranský čaj darčekové balenie - Ak hľadáte originálny darček pre milovníka čaju, Tatranský čaj darčekové balenie je tou správnou voľbou! Tento čaj pochádza z najvyšších vrchov našich Tatier a je plný úžasných chuťových zážitkov. Balenie obsahuje rôzne druhy čaju, ktoré sa perfektne hodí na chladné zimné dni alebo dobre padne aj počas relaxačného večera. Darujte… Podobné produkty: Tatratea Hibiscus & Red Tea 37% 0,7l (holá fľaša), Tatratea Apple & Pear 67% 0.7l (holá fľaša), Tatratea Peach Tea 42% 0.7l (holá fľaša), Karloff Tatratea Vianočný kalendár, GIFT