Tatratea Milk & Tea 17% 0,7l (holá fľaša)

12,60 

Katalógové číslo: 8588005128193 Kategórie: ,

Popis

Prírodný, originálny, čajovo-bylinný likér  tvorený vyváženým pomerom liehu, extraktov z bylín, čierneho čaju, ovocných výťažkov a destilátov, cukru a vody. Je vyrobený z mliečneho krému a Tatratea Original 52%. Nadväzujúc na dlhodobú tradíciu pridávania mlieka do čaju je toto spojenie skvelou kombináciou, ktorá zjemňuje jeho chuť a dodáva mu sladký krémový tón.
 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Tatratea Milk & Tea 17% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Tatratea Milk & Tea 17% 0,7l (holá fľaša) je 12.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Tatratea Milk & Tea 17% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Tatratea Milk & Tea 17% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588005128193.

Produkt Tatratea Milk & Tea 17% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Clément Shrubb 40% 0,7l (holá fľaša), Limoncello di Capri 30% 0,7L (čistá fľaša), Mahiki Coconut Tiki Mug Set, GIFT, Acholado Barsol Acholado Pisco

Tatranský čaj darčekové balenie - Ak hľadáte originálny darček pre milovníka čaju, Tatranský čaj darčekové balenie je tou správnou voľbou! Tento čaj pochádza z najvyšších vrchov našich Tatier a je plný úžasných chuťových zážitkov. Balenie obsahuje rôzne druhy čaju, ktoré sa perfektne hodí na chladné zimné dni alebo dobre padne aj počas relaxačného večera. Darujte… Podobné produkty: Tatratea Mini Set I. 22% – 72% 0,24L (set), Tatratea Forest Fruit 62% 0,7l (holá fľaša), Tatratea Bitter Tea 35% 0,7l (holá fľaša), Karloff Tatratea Vianočný kalendár, GIFT