Tatratea Bitter Tea 35% 0,7l (holá fľaša)

13,00 

Katalógové číslo: 8588005128230 Kategória: ,

Popis

Prírodná, originálna, čajovo-bylinná liehovina tvorená vyváženým pomerom liehu, extraktov z bylín, čierneho čaju, ovocných výťažkov a destilátov a vody, sladený extraktmi z hrozienok, fíg a stévie. Nachádzajú sa v ňom extrakty z viac ako 30 bylín, hlavne z paliny, horca a pestreca mariánskeho. Obsahujú horčiny – látky, ktoré blahodarne vplývajú na tráviaci trakt, podporujú činnosť pečene a žlčníka a povzbudzujú celý organizmus.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Tatratea Bitter Tea 35% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Tatratea Bitter Tea 35% 0,7l (holá fľaša) je 13 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Tatratea Bitter Tea 35% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Tatratea Bitter Tea 35% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588005128230.

Produkt Tatratea Bitter Tea 35% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Casamigos Reposado 40% 0,7L (holá fľaša), El Clásico Salted Caramel 30% 0,5L (čistá fľaša), Detesk Slivka 40% 0,35l (darčekové balenie puška na drevenom stojane), Metaxa Grande Fine Porcelán 40% 0,7l (kartón)

Tatranský čaj darčekové balenie - Ak hľadáte originálny darček pre milovníka čaju, Tatranský čaj darčekové balenie je tou správnou voľbou! Tento čaj pochádza z najvyšších vrchov našich Tatier a je plný úžasných chuťových zážitkov. Balenie obsahuje rôzne druhy čaju, ktoré sa perfektne hodí na chladné zimné dni alebo dobre padne aj počas relaxačného večera. Darujte… Podobné produkty: Tatratea Vianočný kalendár 49,5% 24 x 0,04L (set), Tatratea Peach Tea 42% 0.7l (holá fľaša), Tatratea Mini Set II. 17% – 67% 0,24l (set), Tatratea Herbal Tea Digestif 35% 0,7l (holá fľaša)