Fernet Stock Citrus 27% 1,0L (holá fľaša)

14,35 

Katalógové číslo: 8594005015692 Kategória:

Popis

Kombinácia klasického Fernetu Stock a citrusových plodov s jemnou sladkastou chuťou a o čosi nižším obsahom alkoholu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Fernet Stock Citrus 27% 1,0L (holá fľaša)

Cena za Fernet Stock Citrus 27% 1,0L (holá fľaša) je 14.35 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Fernet Stock Citrus 27% 1,0L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Fernet Stock Citrus 27% 1,0L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8594005015692.

Produkt Fernet Stock Citrus 27% 1,0L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Tatratea Coconut 22% 0,7l (holá fľaša), 958 Santero Ready To Drink Spritz, Zwack Unicum Riserva 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta), Italicus Rosolio Di Bergamotto 20% 0,7l (holá fľaša)