Akashi 5YO Sherry Cask 50% 0.5L (kartón)

103,50 

Katalógové číslo: 4969265727120 Kategórie: ,

Popis

Nádherne elegantný ,,single-malt“ dozrievajúci 5 rokov v sudoch ,,Pedro Ximénez“ a potom dokončený v sudoch ,,Oloroso“. Krásny výtvor v podobe japonskej whisky ideálny pre každého milovníka ,,sherry“. Do fliaš sa whisky plní vo svojej prirodzenej podobe – nefarbená a ,,non-chill filtered“ (bez použitia filtrácie za studena), aby si zachovala svoj bohatý aromatický profil.
 
V tejto whisky sa krásne rozvíja intenzívna ovocná vôňa s tónmi vanilky. Nasleduje hodvábna chuť s arómami mandlí a sušeného ovocia typického pre ,,sherry“. Nakoniec prichádza jemný záver s ľahkými tónmi bielych kvetov.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Akashi 5YO Sherry Cask 50% 0.5L (kartón)

Cena za Akashi 5YO Sherry Cask 50% 0.5L (kartón) je 103.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Akashi 5YO Sherry Cask 50% 0.5L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Akashi 5YO Sherry Cask 50% 0.5L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4969265727120.

Produkt Akashi 5YO Sherry Cask 50% 0.5L (kartón) nájdete v kategórii

Japonská whisky - Japonskí výrobcovia whisky sa zameriavajú na vysokú kvalitu a čistotu nápoja, preto používajú iba najlepšie obilné zrná a starostlivo sledujú proces výroby, aby sa zabezpečila rovnaká kvalita a chuť každej fliaši. Podobné produkty: Mars Komagatake Tsunuki Aging, GIFT, Suntory The Chita, GIFT, Amahagan Edition No. 2 Red Wine Wood Finish, GIFT, Nikka Super Nikka Rare Old

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Claymore, GlenAllachie 15 Y.O., GIFT, Jameson Black Barrel 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Darkness 12YO Tennessee Bourbon Pedro Ximénez Cask Finish 52,2% 0,5L (kartón)