Cardhu 15YO 40% 0,7l (kartón)

51,20 

Katalógové číslo: 5000267116662 Kategórií:

Popis

Elegantná whisky, ktorá si vyžaduje čas, aby odhalila svoj jemný, ovocný a bohatý charakter. Má arómy ovocného koláča s mandľami a závan tropického ovocia.

Farba pripomína staré zlato. Vo vôni sa najprv objavia náznaky ovocnej bohatosti a korenistej komplexnosti. Následne sa uvoľnia lákavé vanilkové arómy. Chuť je sladkastá, korenistá a bohatá – oplýva tónmi hustého karamelu a praženého kokosu. Záver je hladký, ľahký a mierne suchý – má atraktívne tóny horkej čokolády s náznakom slabého dymu na konci.

Ocenenia:
International Wine & Spirit Challenge 2014 – Silver

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Cardhu 15YO 40% 0,7l (kartón)

Cena za Cardhu 15YO 40% 0,7l (kartón) je 51.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Cardhu 15YO 40% 0,7l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Cardhu 15YO 40% 0,7l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5000267116662.

Produkt Cardhu 15YO 40% 0,7l (kartón) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Glenglassaugh Evolution 50% 0,7l (kartón), Sadler’s Peaky Blinder Straight Bourbon 40% 0,7L (čistá fľaša), Glen Moray Elgin Classic Sherry Cask Finish 40% 0,7L (kartón), Oban Game of Thrones The Night´s Watch 43% 0,7L (tuba)