Octomore 13.3 5YO Islay Barley Limited Edition 2022 61.1% 0.7L (tuba)

228,95 

Katalógové číslo: 5055807415422 Kategórie: ,

Popis

Whisky, ktorá demonštruje fenomenálnu silu chuti kombinujúc ,,super ťažkú“ rašelinu s jačmeňom získaným z ostrova Islay, ktorú pestoval farmár James Brown na jedinej farme. Toto vydanie dozrieva v dubových sudoch, v ktorých predtým jedenkrát zrela americká whisky a v sudoch z európskeho dubu pochádzajúcich z francúzskeho regiónu Rivesaltes a španielskeho regiónu Ribera del Duero.

Práca s jačmeňom z Islay je vždy výsadou. Schopnosť prezentovať ho v ,,single malt“ je výnimočná. Európsky dub dodáva jemnejšiu štruktúru, zatiaľ čo ten americký vyzdvihuje pôvodnú chuť destilátu. Očakávajte tóny vanilky a hnedého cukru, vyvážené sviežimi a okrúhlymi tónmi zeleného ovocia. Prítomné dymové tóny sú, ako vždy, jemné a suché. S dlhým záverom s nádychom kreozotu a morského vánku.

Táto rašelinová ,,škótska“ farbou pripomína jačmennú slamu, má krásne zlatisté odtiene. Vôňa začína sladovým cukrom a jemným rašelinovým dymom. Nasledujú vrstvy čerstvého zeleného ovocia, neskôr ruží, pelargónií, marhúľ a eukalyptu. Neskôr sa sladovo-ovocný charakter rozvinie o arómy marcipánu, zázvorovo-orechových sušienok a medového melónu. Whisky má príjemnú jemnú textúru, ktorá najprv ponúka sladké tóny medu a hnedého cukru s vánkom rašelinového dymu. Druhý dúšok prináša dotyk citrónovej kôry, jemný morský nádych a náznak sladových sušienok, marcipánu a kokosu. Rašelinový dym je dostatočne jemný, aby umožnil zažiariť jemným kvetinovo-sladovým tónom. V závere sa rozvíja morský charakter a stúpajúci dym plný medovo-citrónového zafarbenia. Záverečné tóny broskýň a dusených hrušiek vnášajú do záveru trochu sladkosti.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Octomore 13.3 5YO Islay Barley Limited Edition 2022 61.1% 0.7L (tuba)

Cena za Octomore 13.3 5YO Islay Barley Limited Edition 2022 61.1% 0.7L (tuba) je 228.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Octomore 13.3 5YO Islay Barley Limited Edition 2022 61.1% 0.7L (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Octomore 13.3 5YO Islay Barley Limited Edition 2022 61.1% 0.7L (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5055807415422.

Produkt Octomore 13.3 5YO Islay Barley Limited Edition 2022 61.1% 0.7L (tuba) nájdete v kategórii

Skotská whisky - Skotská whisky je jedným z najslávnejších alkoholov na svete. Táto lahodná tekutina sa vyrába v Škótsku už stáročia a jej kvalita a chuť sú nezameniteľné. Skotská whisky sa vyrába z obilných zŕn a jej chuť a aroma sa výrazne líšia podľa regiónu, odkiaľ pochádza. Táto ikona Škótska je obľúbená medzi… Podobné produkty: Speyburn Bradan Orach 40% 0,7L (kartón), 2 x Bruichladdich The Classic Laddie, GIFT + Bruichladdich The Classic Laddie ZADARMO, Caol Ila Artist Collective 2010 10 Y.O., GIFT, Ledaig 2007 Over 10 Years Artist #9, GIFT

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Jack Daniel’s, Talisker Storm 45,8% 0,7l (kartón), Bushmills Sherry Cask The Steamship Collection, GIFT, Iconic Art Spirits Iconic Whisky Single Malt 2016 – ex-Bourbon, Port Cask 42% 0,7L (kartón)