Star of Bombay London Dry Gin 47,5% 0,7L (holá fľaša)

40,70 

Katalógové číslo: 5010677360074 Kategória:

Popis

Odvážnejšie vyjadrenie ich podpisového štýlu s dvoma ďalšími bylinami, starostlivo vybranými a potom pomaly destilovanými pre intenzívnejšiu chuť. Dodáva pôvodnému receptu bohatý nový rozmer. Semená Ambrette, výlučne pochádzajúce z Ekvádoru. A jemne sušená bergamotová pomarančová kôra ručne zbieraná v Kalábrii. Aby zachovali celistvosť 12 rastlín, spomalia proces infúzie a destilujú ich dlhšie. To zaistí veľmi bohaté arómy a hlbšiu chuť.

 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Star of Bombay London Dry Gin 47,5% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Star of Bombay London Dry Gin 47,5% 0,7L (holá fľaša) je 40.7 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Star of Bombay London Dry Gin 47,5% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Star of Bombay London Dry Gin 47,5% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010677360074.

Produkt Star of Bombay London Dry Gin 47,5% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Beefeater 40% 1,0L (čictá fľaša), Akori Gin Premium 42% 0,7l (holá fľaša), G’Vine Floraison 40% 0,7L (holá fľaša), Citadelle Juniper Décadence