Toison Mead Barrel 41.4% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

67,20 

Katalógové číslo: 8588007518237 Kategória:

Popis

Gin, ktorý sa vyrába maceráciou borievok, kvetov a bylín s obilným destilátom v prvotriednom destilačnom zariadení Holstein. Táto limitovaná edícia zreje 4 mesiace v dubových sudoch, v ktorých predtým zrela medovina – vďaka tomu má unikátnu chuť, ktorú ocenia najmä milovníci whisky či koňaku.

Tento destilovaný gin má krásnu zlatistú farbu. Jeho opojná vôňa a chuť je dobre vyzretá a oplýva tónmi dubu, masla a jemným závanom propolisu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Toison Mead Barrel 41.4% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

Cena za Toison Mead Barrel 41.4% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi) je 67.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Toison Mead Barrel 41.4% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Toison Mead Barrel 41.4% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588007518237.

Produkt Toison Mead Barrel 41.4% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Bombay Sapphire 40% 0,7L (holá fľaša), Mrs Millicent 44.4% 0,7L (tuba), Drumshanbo Gunpowder Irish Gin 43% 0.7l (holá fľaša), Hendrick´s LUNAR 43.4% 0.7L (holá fľaša)