Larios Rosé 37.5% 0,7L (holá fľaša)

15,45 

Katalógové číslo: 8411144100402 Kategória:

Popis


Počiatky Lariosu siahajú do roku 1866, roku, v ktorom spoločnosť francúzskeho podnikateľa Charlesa Lamotheho a jeho španielskeho spolupracovníka Pedra Jiméneza (Jiménez & Lamothe) založila v Malage liehovar.
v roku 1950 Larios začína v sektore liehovín vyčnievať vďaka svojmu inovatívnemu dizajnu . Počas svojej histórie vyvinul Larios svoj formát, výsledkom čoho bola štýlovejšia, modernejšia a autentickejšia fľaša.
Od roku 1960 sa Gin Larios stáva jedným z hviezdnych produktov „long drink“ , konceptu, ktorý je stále nepoužívaný, ale ktorý bude kľúčom k úspechu pre nasledujúce desaťročia.

Larios Rosé
je prémiový gin s príchuťou jahody so štvorstupňovou destiláciou s použitím fúzie divého borievky, stredomorského citrusu a jahôd, ktorého výsledkom je jemná, sladká, jemná a osviežujúca chuť.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Larios Rosé 37.5% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Larios Rosé 37.5% 0,7L (holá fľaša) je 15.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Larios Rosé 37.5% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Larios Rosé 37.5% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8411144100402.

Produkt Larios Rosé 37.5% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Akori Gin Premium 42% 0,7l (holá fľaša), Beefeater Pink 37,5% 0,7L (holá fľaša), Hayman’s Sloe Gin 26% 0,7l (holá fľaša), City of London No.1 Dry Gin 41,3% 0,7L (holá fľaša)