Caorunn Gin 41,8% 0,7L (holá fľaša)

27,95 

Katalógové číslo: 5010509800068 Kategória:

Popis

Dokonale demonštruje šikovný spôsob, akým ,,Copper Berry‘‘ extrahuje chute z 11 byliniek. Má mierne korenistú, plnú a povzbudzujúcu chuť s čistým a sviežim záverom. Ide o moderný London Dry Gin naplnený však starou keltskou dušou.

Vôňa je svieža, kvetinová, citrusová, jemne korenistá a aromatická. Chuť je čistá, sladká, plná, súčasne však aj svieža a aromatická. V závere opäť dominuje dlhotrvajúca sviežosť prelínajúca sa s miernou suchosťou. Povzbudí a osvieži – taký je klasický Caorunn.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Caorunn Gin 41,8% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Caorunn Gin 41,8% 0,7L (holá fľaša) je 27.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Caorunn Gin 41,8% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Caorunn Gin 41,8% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010509800068.

Produkt Caorunn Gin 41,8% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Garage 22 Gin22 One Shot, Dictador Premium Colombiana Treasure Black 43% 0,7l (darčekové balenie s pohárom), Barrister Navy Strength Gin, Silent Pool Gin 43% 0.7L (holá fľaša)