Rochelt Mirabelle 2009 50% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

291,35 

Katalógové číslo: 9120013512275 Kategórie: ,

Popis

Mirabelka je považovaná za najvzácnejšiu slivku svojho druhu a je cenená znalcami a nadšencami sliviek pre svoju typickú plnú chuť. Slivky Mirabelle sa pestujú a zbierajú za ideálnych klimatických podmienok v regióne Weinviertel v Dolnom Rakúsku. Keď sú úplne zrelé, majú veľkosť až tri centimetre a zlatožltú farbu s červenkastou škvrnou na strane obrátenej k slnku. Plody sa zbierajú s veľkou starostlivosťou, a preto sa nakrájajú a vložia do kadí bezprostredne ihneď po zbere. Po destilácii sa produkt necháva dozrieť, čo zaručí vynikajúcu ovocnú pálenku s plnou chuťou sliviek Mirabelle.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Rochelt Mirabelle 2009 50% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Rochelt Mirabelle 2009 50% 0,7L (darčekové balenie kazeta) je 291.35 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Rochelt Mirabelle 2009 50% 0,7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Rochelt Mirabelle 2009 50% 0,7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 9120013512275.

Produkt Rochelt Mirabelle 2009 50% 0,7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Pálenky - Pálenky - tekutý poklad z krajiny, ktorý nás hreje odvnútra. Ich vôňa a chuť nás prenesie do hlbín prírody a zanechá nám nezabudnuteľné zážitky. Pálenky sú srdcom Slovenska a jeho tradíciou, ktorú by sme mali zachovať aj pre budúce generácie. Podobné produkty: Calvados Christian Drouin Selection, GIFT, Mini BVD Dulovica 45% 0,05l (holá fľaša), Imperator Zlatá hruškovica, GIFT, Boulard Calvados XO 40% 0,7l (kartón)

Slivovica darčekové balenie - Slivovica darčekové balenie je ideálny darček pre každého, kto má rád tradičné slovenské korenie. Toto balenie obsahuje kvalitnú slivovicu, ktorá je vyrobená z najlepších sliviek a má vynikajúcu chuť. Okrem toho je balenie krásne zabalene a je dokonalým darčekom pre každú príležitosť. Takže ak hľadáte niečo originálne a autentické, slivovica… Podobné produkty: R. Jelínek Slivovice Zlatá 45% 3.0L (darčekové balenie kazeta), R. Jelínek Vizovická Slivovice 2010 – Gabrovská, Hanita, Čačanská lepotica 50% 0.15L (set), Jelínek Gold Slivovitz 10YO 50% 0,7L (kartón), Žufánek Slivovica z dubového sudu 45% 0,5l (holá fľaša)