Marsen Slivovica 42% 0.5L (darčeková balenie s 1 pohárom)

Katalógové číslo: 8588008828007 Kategórie: ,

Popis

Destilát zo sliviek je nezameniteľnej chuti a vône. Je zrkadlovo čistej konzistencie s jemným zlatožltým nádychom, ktorý vzniká zrením destilátu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Marsen Slivovica 42% 0.5L (darčeková balenie s 1 pohárom)

Cena za Marsen Slivovica 42% 0.5L (darčeková balenie s 1 pohárom) je EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Marsen Slivovica 42% 0.5L (darčeková balenie s 1 pohárom) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Marsen Slivovica 42% 0.5L (darčeková balenie s 1 pohárom) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588008828007.

Produkt Marsen Slivovica 42% 0.5L (darčeková balenie s 1 pohárom) nájdete v kategórii

Pálenky - Pálenky - tekutý poklad z krajiny, ktorý nás hreje odvnútra. Ich vôňa a chuť nás prenesie do hlbín prírody a zanechá nám nezabudnuteľné zážitky. Pálenky sú srdcom Slovenska a jeho tradíciou, ktorú by sme mali zachovať aj pre budúce generácie. Podobné produkty: Mini BVD Malinovica 45% 0,05l (holá fľaša), Rochelt Wachauer Marille 2015 50% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Pére Magloire XO 40% 0,7L (kartón), Mini BVD Jablkovica 45% 0,05l (holá fľaša)

Slivovica darčekové balenie - Slivovica darčekové balenie je ideálny darček pre každého, kto má rád tradičné slovenské korenie. Toto balenie obsahuje kvalitnú slivovicu, ktorá je vyrobená z najlepších sliviek a má vynikajúcu chuť. Okrem toho je balenie krásne zabalene a je dokonalým darčekom pre každú príležitosť. Takže ak hľadáte niečo originálne a autentické, slivovica… Podobné produkty: R. Jelínek Slivovice Zlatá 45% 3.0L (darčekové balenie kazeta), Bošácka Slivovica Hranatá 52% 0,7l (holá fľaša), Rochelt Mirabelle 2009 50% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Detesk Slivka 40% 0,1l (darčekové balenie balón)