Detesk Slivka 40% 0,1l (darčekové balenie balón)

40,10 

Katalógové číslo: 8592567005083 Kategórie: ,
Výrobca: DETESK

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Detesk Slivka 40% 0,1l (darčekové balenie balón)

Cena za Detesk Slivka 40% 0,1l (darčekové balenie balón) je 40.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Detesk Slivka 40% 0,1l (darčekové balenie balón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Detesk Slivka 40% 0,1l (darčekové balenie balón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8592567005083.

Produkt Detesk Slivka 40% 0,1l (darčekové balenie balón) nájdete v kategórii

Pálenky - Pálenky - tekutý poklad z krajiny, ktorý nás hreje odvnútra. Ich vôňa a chuť nás prenesie do hlbín prírody a zanechá nám nezabudnuteľné zážitky. Pálenky sú srdcom Slovenska a jeho tradíciou, ktorú by sme mali zachovať aj pre budúce generácie. Podobné produkty: Pacho Matrtaj Borôvka 44% 0,7l (kartón), Bošácka Slivovica s pečaťou v dreve, GIFT, Boulard Calvados XO 40% 0,7l (kartón), Marsen Hruškovica 42% 0.5L (darčekové balenie s 1 pohárom)

Slivovica darčekové balenie - Slivovica darčekové balenie je ideálny darček pre každého, kto má rád tradičné slovenské korenie. Toto balenie obsahuje kvalitnú slivovicu, ktorá je vyrobená z najlepších sliviek a má vynikajúcu chuť. Okrem toho je balenie krásne zabalene a je dokonalým darčekom pre každú príležitosť. Takže ak hľadáte niečo originálne a autentické, slivovica… Podobné produkty: Rochelt Mirabelle 2009 50% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Jelínek slivovica Koscher Zlatá 50% 0,7l (tuba), Žufánek Slivovica z dubového sudu 45% 0,5l (holá fľaša), Zarič Slivovica Kraljica 42% 0,7L (kartón)