Zarič Slivovica Kraljica 42% 0,7L (kartón)

31,55 

Katalógové číslo: 8606008202228 Kategórie: ,

Popis


 
Zarić pálenica bola postavená na tradícii a priestoroch kedysi slávnej pálenky „Povlen“, ktorej stará sláva za posledné desaťročia vyhasla až do príchodu rodiny Zarićovcov. Napriek ovocinárskej tradícii oblasti Kosjerić spôsobili rôzne okolnosti stratu slávy starého „Povlenu“. V prvom rade sú odhodlaní čo najlepšie využiť potenciál tejto ovocinárskej oblasti a tradície pri výrobe najkvalitnejšej rakije. Veľmi tvrdo pracovali na modernizácii a renovácii existujúcich závodov na spracovanie a destiláciu ovocia, a tak sme zvýšili potrebu na pestovanie ovocia v tejto oblasti, ako aj výrobné kapacity. Veľké finančné investície, odhodlanie a túžba kombinovať najlepšiu technológiu, modernú vedu, skúsenosti a starú srbskú tradíciu umožnili, aby sa starý „Povlen“ stal novým liehovarom Zarić, najmodernejším liehovarom rakija v juhovýchodnej Európe. Naša pálenica bude každý rok vyrábať asi milión litrov rakije z rôznych druhov ovocia z našej oblasti.

Zarič Kraljica Šljivovica
Jediná srbská rakija s CHRÁNENÝM GEOGRAFICKÝM PÔVODOM. Zaslúži si a hrdo nesie svoje meno. Vyrába sa z najlepších druhov slivky rakija „Požegača“, „Ranka“ a „Trnovača“, ktoré sa v oblasti Kosjerić vyskytujú najčastejšie.
Vzhľadom k tomu, že je rovnako dobrá, keď sa pije mierne zohriata alebo úplne vychladené, porovnávajú ho s francúzskym koňakom alebo sladovou whisky.
Spomedzi všetkých druhov rakije môže byť KRÁĽOVNÁ iba jedna.
 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Zarič Slivovica Kraljica 42% 0,7L (kartón)

Cena za Zarič Slivovica Kraljica 42% 0,7L (kartón) je 31.55 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Zarič Slivovica Kraljica 42% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Zarič Slivovica Kraljica 42% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8606008202228.

Produkt Zarič Slivovica Kraljica 42% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Pálenky - Pálenky - tekutý poklad z krajiny, ktorý nás hreje odvnútra. Ich vôňa a chuť nás prenesie do hlbín prírody a zanechá nám nezabudnuteľné zážitky. Pálenky sú srdcom Slovenska a jeho tradíciou, ktorú by sme mali zachovať aj pre budúce generácie. Podobné produkty: Jelínek Silver Slivovitz Kosher 50% 0.7L (kartón), Jelínek Marhuľovica Budík 42% 0,7l (holá fľaša), Goral Malinovica, GIFT, Marsen Mandarínkovica – Exotická Edícia 42,3% 0,5L (čistá fľaša)

Slivovica darčekové balenie - Slivovica darčekové balenie je ideálny darček pre každého, kto má rád tradičné slovenské korenie. Toto balenie obsahuje kvalitnú slivovicu, ktorá je vyrobená z najlepších sliviek a má vynikajúcu chuť. Okrem toho je balenie krásne zabalene a je dokonalým darčekom pre každú príležitosť. Takže ak hľadáte niečo originálne a autentické, slivovica… Podobné produkty: Jelšovská Slivka 2019 52% 0,35L (kartón), Bošácka Slivovica Hranatá 52% 0,7l (holá fľaša), Marsen Slivovica 42% 0.5L (darčeková balenie s 1 pohárom), Jelínek Gold Slivovitz 10YO 50% 0,7L (kartón)