R. Jelínek Slivovice Zlatá 45% 3.0L (darčekové balenie kazeta)

89,20 

Katalógové číslo: 8594000870340 Kategórie: ,

Popis

Unikátna slivovica zrejúca v dubových sudoch. Základom tohto destilátu je „biela“ slivovica R. Jelínek dozrievajúca za špecifických podmienok, vďaka ktorým získava úplne nové rysy, ktoré by ste pri slivovici nečakali. Jelínkova slivovica sa vyrába trojstupňovou destiláciou zrelého slivkového kvasu.

Viac než 120 ročná tradícia výroby slivovice v rodine Jelínkovcov je skutočnou zárukou kvalitného senzorického zážitku.

Pri zrode unikátnej zlatej slivovice stáli bratia Jelínkovci a francúzska spoločnosť Denis Mounié. Vo firme Rudolf Jelínek pre vás túto tradíciu zachovávajú až do dnešných dní. Rovnako ako pri bielej slivovici sa výroba začína trojstupňovou destiláciou vyzretého slivkového kvasu. Vzniknutý destilát je však uložený na zretie do sudov z duba. Starenie v týchto sudoch zmení klasickú slivovicu na ojedinelý destilát charakteristický svojou zlatistou farbou, vôňou podobnou koňaku či brandy a harmonicky jemnou chuťou ovocia s drevitým podtónom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí R. Jelínek Slivovice Zlatá 45% 3.0L (darčekové balenie kazeta)

Cena za R. Jelínek Slivovice Zlatá 45% 3.0L (darčekové balenie kazeta) je 89.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o R. Jelínek Slivovice Zlatá 45% 3.0L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. R. Jelínek Slivovice Zlatá 45% 3.0L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8594000870340.

Produkt R. Jelínek Slivovice Zlatá 45% 3.0L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Pálenky - Pálenky - tekutý poklad z krajiny, ktorý nás hreje odvnútra. Ich vôňa a chuť nás prenesie do hlbín prírody a zanechá nám nezabudnuteľné zážitky. Pálenky sú srdcom Slovenska a jeho tradíciou, ktorú by sme mali zachovať aj pre budúce generácie. Podobné produkty: Szicsek Prémium Ó-Slivovica pálinka 44% 0,5L (holá fľaša), Szicsek Prémium Irsai Olivér Hroznová pálinka 44% 0,5L (holá fľaša), Szicsek Prémium Bíbor Marhuľovica pálinka 44% 0,5L (holá fľaša), BVD Borovička 6YO 44,8% 0,5L (čistá fľaša)

Slivovica darčekové balenie - Slivovica darčekové balenie je ideálny darček pre každého, kto má rád tradičné slovenské korenie. Toto balenie obsahuje kvalitnú slivovicu, ktorá je vyrobená z najlepších sliviek a má vynikajúcu chuť. Okrem toho je balenie krásne zabalene a je dokonalým darčekom pre každú príležitosť. Takže ak hľadáte niečo originálne a autentické, slivovica… Podobné produkty: Jelšovská Slivka 2019 52% 0,35L (kartón), Žufánek Slivovica z dubového sudu 45% 0,5l (holá fľaša), Jelínek Gold Slivovitz 10YO 50% 0,7L (kartón), Detesk Slivka 40% 0,1l (darčekové balenie balón)