Rampur Vintage Select Cask 43% 0.7L (tuba)

57,40 

Katalógové číslo: 8902147003499 Kategórie: , ,

Popis

CHÝBA TUBA !!!

Rampur je indická single maltová whisky, ručne vyrobená a zrejúca na úpätí Himalájí.
Himaláje poskytujú po celý rok výnimočné klimatické podmienky spolu so slávnym babím letom, ktoré dávajú Rampuru ďalší rozmer a hĺbku.

Rampur sa destiluje v tradičných medených destilačných prístrojoch v najstaršej pálenici v Indii, ktorá pochádza z roku 1943 a má 75-ročné skúsenosti s destiláciou.
Rampur je nefiltrovaný slad, destilovaný a zrejúci na úpätí Himalájí. Pretože indická whisky zreje podstatne rýchlejšie ako iné whisky,  škótske alebo írske whisky, Rampur ťaží z hladkej, jemnej chuti s dlhotrvajúcim záverom.

Rampur Vintage Select

Doprajte si bohaté indické dedičstvo a trvalé tradície maharadžov. Táto vynikajúca whisky, ktorá zreje v podhorí Himalájí, je Kohinoor of Single Malts.
Tento krásny „nektár“ je držiteľom mnohých medzinárodných ocenení vrátane ocenenia Double Gold Medal San Francisco, USA.

 
Na „nose“ je bohatá ovocná, v pozadí karamelka, kvetiny, med, sušené ovocie a náznak korenia.
Na „jazyku“ vyvážená chuť so sladovou a krémovou vanilkou. Náznak ovocia ako marhuľa a jablko so sladkou a vínnou chuťou.
Záver Rampur Single Malt žiari v celej svojej kráse v krásnom zlatom jantári a zanecháva vaše chuťové poháriky s bohatým a dlhým záverom.
 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Rampur Vintage Select Cask 43% 0.7L (tuba)

Cena za Rampur Vintage Select Cask 43% 0.7L (tuba) je 57.4 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Rampur Vintage Select Cask 43% 0.7L (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Rampur Vintage Select Cask 43% 0.7L (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8902147003499.

Produkt Rampur Vintage Select Cask 43% 0.7L (tuba) nájdete v kategórii

Irská whiskey (whisky) - Irská whiskey je známa svojou jemnou chuťou a príjemným záverom, ktorý sa vyznačuje ovocnými tónmi. Výber zahŕňa tradičné druhy whiskey ako napríklad Jameson, Bushmills, Tullamore Dew, Connemara, ale aj exkluzívne druhy, ktoré sú vyrobené v limitovanom množstve a majú špeciálnu chuťovú notu. Podobné produkty: Teeling Amber Ale Cask, GIFT, Mini Tullamore Dew 40% 0.05L (holá fľaša), Bushmills Irish Whiskey 21 Y.O., GIFT, Teeling Single Grain, GIFT

Skotská whisky - Skotská whisky je jedným z najslávnejších alkoholov na svete. Táto lahodná tekutina sa vyrába v Škótsku už stáročia a jej kvalita a chuť sú nezameniteľné. Skotská whisky sa vyrába z obilných zŕn a jej chuť a aroma sa výrazne líšia podľa regiónu, odkiaľ pochádza. Táto ikona Škótska je obľúbená medzi… Podobné produkty: Tamnavulin Vintage 1979, GIFT, Ballantine´s 40% 3l (kartón), Cárn Mór Glenrothes 2011 Strictly Limited, GIFT, Chivas Regal 18YO 40% 0,7L (čistá fľaša)

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Slyrs Champions Malt FC Bayern München Edition 40% 0,7L (kartón), West Cork Cask Strength, Jack Daniel’s Old N°. 7 Legacy Edition 2 43% 1,0L (kartón), The Ardmore 12YO Port Wood Finish 46% 0,7L (tuba)