Páľenô – Zrelô 52% 0.7L (holá fľaša)

23,55 

Katalógové číslo: 8588007005317 Kategória:

Popis

PÁĽENÔ ZRELÔ od Pacha Matrtaja je dva roky zrejúci destilát v dubovom sude. Má sviežu, hlbokú a zároveň veľmi jemnú arómu. V nose dominuje výrazná vanilka s čokoládou a sladkými mandľami. Chlebový tón s  medovo-koreneným závanom lúčnych kvetov, rasce a kôpru a niekedy dokonca veľmi ľahká nota kandizovaného ovocia v tmavej čokoláde.
Chuť je jemne sladkastá s dlhým korenistým záverom a pikantnou horkosťou.
ZRELÔ je jednoducho veľmi pitný destilát, ktorý padá na receptory tak jemne, že si chtiac-nechtiac dáte ešte ďalší dúšok.

 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Páľenô – Zrelô 52% 0.7L (holá fľaša)

Cena za Páľenô – Zrelô 52% 0.7L (holá fľaša) je 23.55 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Páľenô – Zrelô 52% 0.7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Páľenô – Zrelô 52% 0.7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588007005317.

Produkt Páľenô – Zrelô 52% 0.7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Liehoviny - Podobné produkty: Thoreau Rhum & Cognac 40% 0.7L (holá fľaša), Singleton Of Downtown 15YO 40% 0,7L (kartón), Spišská Borovička 40% 0,7l (holá fľaša), Dzama Vieux XV 15YO RUM 45% 0.7L (darčekové balenie kazeta)