Borovička Spišská Koscher 40% 0,7l (holá fľaša)

11,25 

Katalógové číslo: 8586005334590 Kategória:
Výrobca: GAS Familia

Popis

Majstrovské zhodnotenie vlastností vyzretých borievkových bobúľ vytvára chuť tradičného nápoja Slovákov. Stáročné skúsenosti chránené receptúrou v sebe snúbia múdrosť a skúsenosti destilatérov siahajúce do roku 1797 a najmodernejšiu technológiu pre vznik najjemnejšieho liehu. Výnimočné vlastnosti tohto tradičného aperitívu ocenila aj Európska komisia, ktorá rozhodla o pridelení chráneného zemepisného označenia pre spišskú borovičku zo Starej Ľubovne.

Spišská borovička Kosher sa vyrába iba z tých najkvalitnejších surovín. Chuť má jemnú, vyváženú s výraznou arómou.
K jedinečnosti tejto borovičky prispieva aj plod borievky, ktorý je v každej fľaši a dotvára dokonalú harmóniu chuti. Voda využívaná na výrobu borovičky je čerpaná z podzemných prameňov.

Voda preteká kvartérnymi sedimentami zubereckého a bielepotockého súvrstvia. Prechádza dlhou cestou od Belianskych Tatier až do Ľubovnianskej Kotliny, počas ktorej je obohacovaná o jedinečné minerálne zloženie a je filtrovaná cez horniny, ktoré sa datujú do čias paleogénu a kvartéru. Táto voda je so svojím zložením unikátna je bohatá na vápnik, magnézium a železo.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Borovička Spišská Koscher 40% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Borovička Spišská Koscher 40% 0,7l (holá fľaša) je 11.25 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Borovička Spišská Koscher 40% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Borovička Spišská Koscher 40% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8586005334590.

Produkt Borovička Spišská Koscher 40% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Liehoviny - Podobné produkty: Božkov REPUBLICA Vodka z cukrovej trstiny 40% 0,7L (holá fľaša), Pinaq Gold LIQUEUR 17% 1L (holá fľaša), Spiš Originál Marhuľa 40% 0,7l (holá fľaša), Jim Beam 40% 1,75L (holá fľaša)