De Luze Cognac VS 40% 0,7L (kartón)

29,60 

Katalógové číslo: 3258364170045 Kategória:
Výrobca: Maison Boinaud

Popis

De Luze VS Cognac sa vyznačuje kvalitou Fine Champagne, čo je zriedkavé pre mladé výrazy ako VS. Vďaka ovocnej, mladistvej a obratnej povahe je na podnebí odvážnejší. Vďaka pozoruhodným skúsenostiam odovzdávaným z generácie na generáciu v rodine Boinaud je koňak De Luze VS veľkorysý a jemný.

Farba: svetlé zlato
Aróma: silne aromatické kvetinové tóny
Chuť: makká a zamatovo hebká s ovocnými tónmi citrusov a pomarančovej kôry s jemne pikantným nádychom dubu
Záver: dlhý a príjemne ovocný s dubovým zakončením

Ocenenia:
strieborná medaila na International Wine and Spirit Competition (IWSC) 2013
strieborná medaila na World Spirits Competition v San Franciscu 2015

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí De Luze Cognac VS 40% 0,7L (kartón)

Cena za De Luze Cognac VS 40% 0,7L (kartón) je 29.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o De Luze Cognac VS 40% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. De Luze Cognac VS 40% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3258364170045.

Produkt De Luze Cognac VS 40% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Liehoviny - Podobné produkty: Johnnie Walker RED LABEL Edícia 200TH 40% 0.7L (holá fľaša), Pinaq Colada LIQUEUR 17% 1L (holá fľaša), Valhalla 35% 0,7L (holá fľaša), Courvoisier XO ULTIME 40% 0.7L (kartón)