Legendy Slovenska: Barbakan 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

27,10 

Katalógové číslo: 8588007744018 Kategória:
Výrobca: SNAM s.r.o.

Popis

Séria Legendy Slovenska pozostáva z unikátnych nápojov, vyrobených na základe originálnych receptov v jednej z najkrajších krajín v srdci Európy – na Slovensku.

Bez pridania akejkoľvek chémie podčiarkujú prirodzenosť a čistotu našich lesov a jazier. Kombinácia jedinečných prísad a priezračne čistej vody z Nízkych Tatier zaručujú prvotriednu kvalitu našich produktov.

Prinášame Vám príležitosť ochutnať nápoj vytvorený priamo na objednávku slovenskej prírode. Harmónia chutí sprevádzaná historickým dizajnom fľaše vám ponúka možnosť preniesť sa v čase a precítiť atmosféru hradov a zámkov.

Vyskúšajte a budete prekvapení! Áno, presne tak chutí Slovensko!

Barbakan je zosobnením rozmanitosti a rôznorodosti, ktorou sa naša krajina môže hrdo prezentovať.  Starostlivo vybraných 27 bylín spojených v destiláte s procesom dozrievania v dubových sudoch tvorí základ pre mimoriadnu chuť. Medeno-hnedá farba zaujme Vaše oči iba do okamihu prvého nádychu. Aróma a horkastá chuť byliniek odležaných v sudoch píše príbeh odohrávajúci sa v meste, v ktorom začala naša cesta za slobodou. Banská Bystrica a jej hrad tak môžu opäť chrániť medené bohatstvo v podobe Barbakanu.

Spoznajte inšpirujúcu energiu Barbаkanu!
Balené v elegantnej drevenej krabičke.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Legendy Slovenska: Barbakan 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Legendy Slovenska: Barbakan 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta) je 27.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Legendy Slovenska: Barbakan 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Legendy Slovenska: Barbakan 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588007744018.

Produkt Legendy Slovenska: Barbakan 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Liehoviny - Podobné produkty: Spiš Originál Borovička 40% 0,7l (holá fľaša), Doorly´s 12YO RUM 43% 0,7L (kartón), Abuelo 7YO Anejo 40% 0,7L (holá fľaša), Tiki Lovers White Rum 50% 0,7l (holá fľaša)