Santos Dumont XO Elixir 40% 0,7L (holá fľaša)

28,05 

Katalógové číslo: 5712421040200 Kategória:
Výrobca: Santos Dumont

Popis

Santos Dumont XO Elixir je limitovaná edícia prémiového brazílskeho rumu, ktorý sa vyrába podľa starej receptúry rodiny Dumont zo 100% čistej a čerstvo vylisovanej panenskej štavy z cukrovej trstiny. Po starostlivej destilácii v medených nádobach, dozrieva ex-bourbon sudoch a vsudoch po sherry Pedro Ximenez.

Každý sud je špeciálne vyberaný a manuálne stáčaný majstrom blenderom. Na etikete sa takisto nachádza číslo suda, v ktorom rum zrel. Chuť je hladká a harmonická. Ucítite v nej med, céder, škoricu, horúcu čokoládu, no zároveň aj sladkú mätu, kokos a sladké drevo. Chuť je rovnako uhaldená ako vôňa. Zo začiatku je príjmene sladká a korenistá a následne pomerne suchá.

 
 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Santos Dumont XO Elixir 40% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Santos Dumont XO Elixir 40% 0,7L (holá fľaša) je 28.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Santos Dumont XO Elixir 40% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Santos Dumont XO Elixir 40% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5712421040200.

Produkt Santos Dumont XO Elixir 40% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Liehoviny - Podobné produkty: Jules Domet VSOP 36% 0,7L (holá fľaša), Papa´s Pilar Dark Rum 24 solera profile 43% 0,7L (kartón), Božkov Republica ESPRESSO 35% 0,7L (holá fľaša), Compass Box The Story Of The Spaniard 43% 0,7L (kartón)