Paddy Irish 40% 0,7l (holá fľaša)

16,00 

Katalógové číslo: 1210000100771 Kategórie: ,

Popis

Je to trikrát destilovaná írska whisky. Táto zmes bola údajne nazvaná po obchodnom cestujúcom pálenice – Paddy Flahertym, ktorý každého, s kým sa stretol, prinútil ochutnať za pohárik. Je to miešaná whisky, kotrá má medzi Írmi v Írsku ale aj v zahraničí veľké množstvo fanúšikov. Je to veľmi jemná whiskey s príjemnou vôňou a chuťou, ktorá nepredstiera veľkosť, ale je verná chutiam Írska.
 
Vôňa je komplexná, spájajú sa v nej tóny orechov a korenia s náznakmi medu a vanilky. Chuť je mierne mäkká, sladká s nádychom korenia a sladkého ovocia. V pozadí cítiť aj tóny spáleného dreva. V závere sa prebíja do popredia pikantnosť, naďalej však pretrvávajú príjemne lahodné sladové tóny a mierna drevnatosť.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Paddy Irish 40% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Paddy Irish 40% 0,7l (holá fľaša) je 16 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Paddy Irish 40% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Paddy Irish 40% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 1210000100771.

Produkt Paddy Irish 40% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Irská whiskey (whisky) - Irská whiskey je známa svojou jemnou chuťou a príjemným záverom, ktorý sa vyznačuje ovocnými tónmi. Výber zahŕňa tradičné druhy whiskey ako napríklad Jameson, Bushmills, Tullamore Dew, Connemara, ale aj exkluzívne druhy, ktoré sú vyrobené v limitovanom množstve a majú špeciálnu chuťovú notu. Podobné produkty: Tullamore Dew 40% 0,7l (darčekové balenie porcelánový džbán), Teeling Blackpitts Peated Single Malt, GIFT, Rammstein Whisky, Tullamore D.E.W. Whisky & Meat Limited Edition 40% 0,7L (čistá fľaša)

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Talisker Port Ruighe 45,8% 0,7L (kartón), Akashi Single Malt 46% 0.5L (kartón), The Macallan M Black Lalique – 2022 Annual Release 46% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Cárn Mór Glenlossie 2009 Strictly Limited, GIFT