Dalmore King Alexander III. 40% 0,7L (kartón)

194,95 

Katalógové číslo: 5013967005044 Kategória:

Popis

Bohatá ovocná jednosladová whisky z oblasti Highland, ktorá zreje až šesťnásobne v sudoch z vína, bourbonu Madeira, Sherry, Marsala, Kentucky a portského. Má vôňu sladového obilia, jačmeňa a čokolády s nádychom sevillského pomaranča, vanilky, karamelu a tropického ovocia. Chuť je stredná, okrúhla s korením, zimnými bobuľami a pomarančom. Objavuje sa v nej chuť likérov Gran Marnier, Parfait Amour a Frangelico. Záver je korenistý s dobre spojeným dubom a červeným vínom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Dalmore King Alexander III. 40% 0,7L (kartón)

Cena za Dalmore King Alexander III. 40% 0,7L (kartón) je 194.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Dalmore King Alexander III. 40% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Dalmore King Alexander III. 40% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5013967005044.

Produkt Dalmore King Alexander III. 40% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Jameson Single Pot Still Five Oak Cask Release 46% 0,7L (čistá fľaša), Glenfiddich Project XX 47% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi), Nikka 12 Y.O. MINI by Dramroom, Aberlour 16YO Double Cask 40% 0,7L (tuba)