Yellow Rose Rye 45% 0.7L (holá fľaša)

33,45 

Katalógové číslo: 857186006261 Kategórií:

Popis


 
Spoločnosť Yellow Rose bola uvedená na trh v Texase v roku 2012. Bola to vôbec prvá whisky pálenica v Houstone.
Nerobíme to kvôli oceneniam, ale tie nám samozrejme poskytujú peknú motiváciu a uznanie, že sme na správnej ceste.
Boli sme vyznamenaní ako najlepší vo svojej triede za Outlaw Bourbon v Americkom liehovarníckom inštitúte a boli sme ocenení Double Gold za našu Straight Rye Whisky v San Francisco Artisan Spirits.
Po niekoľkých rokoch expanzie sme v roku 2017 uzavreli partnerstvo so spoločnosťou Zamora, aby sme mohli zdieľať našu whisky nielen v USA ale aj mimo tejto krajiny. To znamená, že naša Houston whisky si teraz nachádza domov v mestách po celom svete.

Yellow Rose Rye
Vychutnajte si whisky tak, ako to bolo pred prohibíciou, s toto „small batch“ edíciou s obmedzenou výrobou. Táto whisky je vyrobená z 95% raže a je skutočnou americkou klasikou dokonalou pre jemné koktaily a je vyberaná, miešaná a fľašovaná v Texase.
 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Yellow Rose Rye 45% 0.7L (holá fľaša)

Cena za Yellow Rose Rye 45% 0.7L (holá fľaša) je 33.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Yellow Rose Rye 45% 0.7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Yellow Rose Rye 45% 0.7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 857186006261.

Produkt Yellow Rose Rye 45% 0.7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Teeling Whiskey Trinity Pack 46% 0.15L (set), Mini Chivas Regal 12YO 40% 0,05l (holá fľaša), West Cork Cask Strength, Hankey Bannister 40% 0,7L (holá fľaša)