Österreich Gold 23k zlato, suché 9,5% 0,2l (kartón)

7,45 

Katalógové číslo: 9001641582970 Kategórie: ,
Výrobca: Karl Infuhr KG

Popis

Ako najoceňovanejší rakúsky výrobca šumivých vín predstavili príťažlivú značku „Österreich Gold Trocken“, často hovorovo nazývanú „Goldsekt“.

Tento jedinečný ochutený nápoj na báze vína obsahuje chutné 23-karátové zlato a nádych broskýň. Jemne ochutená elegantná rarita, ktorá bola vyrobená z vybraných rakúskych vín – Veltlínske zelené a Rizling vlašský. Jemné perly so zlatým vzhľadom a hodvábnou chuťou dodávajú elegantný nádych. Ideálne pre každého, kto hľadá niečo špeciálne. Ak je fľaša obrátená hore dnom, v nápoji sa spustí iskrivá sprcha zlata. Má krásnu ovocnú sladkastú vôňu a chuť.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Österreich Gold 23k zlato, suché 9,5% 0,2l (kartón)

Cena za Österreich Gold 23k zlato, suché 9,5% 0,2l (kartón) je 7.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Österreich Gold 23k zlato, suché 9,5% 0,2l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Österreich Gold 23k zlato, suché 9,5% 0,2l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 9001641582970.

Produkt Österreich Gold 23k zlato, suché 9,5% 0,2l (kartón) nájdete v kategórii

Vína - Víno je kráľovnou alkoholických nápojov. Jeho pôvabná aróma a výnimočná chuť dokážu potešiť každého gurmána. Víno je vyrábané z hroznového muštu a jeho zloženie a chuť sa líšia podľa druhu hrozna a spôsobu výroby. Víno je nielen skvelým spoločníkom pri jedle, ale aj prostriedkom na relaxáciu a oddych. Preto nečakajte… Podobné produkty: Mionetto Prosecco DOC Extra Dry Biologico, Prosecco Bottega Pink Gold, Mionetto Prosecco DOC, Villa Maria Private Bin Pinot Noir

Víno darčekové balenie - Darujte svojim najbližším skvelý zážitok s vínom v krásnom darčekovom balení. Užite si spoločnú chvíľu pri ochutnávaní výnimočných chutí a vôní. Víno darčekové balenie je perfektným darčekom pre každého, kto ocení kvalitné víno a zároveň krásne balenie. Rozveselite svojich blízkych a urobte im radosť s touto luxusnou lahôdkou. Podobné produkty: Österreich Gold 23k zlato, suché 9,5% 0,75l (kartón), Moët & Chandon Ice Impérial Demi-Sec 12% 0,75L (darčekové balenie s 2 pohármi), Perrier ~ Jouët Grand Brut 12% 0,75L (darčekové balenie s pohármi), Österreich Gold 23k zlato, suché 9,5% 1,5l (kartón)