Österreich Gold 23k zlato, suché 9,5% 0,2l (kartón)

7,45 

Katalógové číslo: 9001641582970 Kategória: ,
Výrobca: Karl Infuhr KG

Popis

Tento jedinečný ochutený nápoj na báze vína obsahuje 23 karátové zlaté listy, často je hovorovo označovaný aj ako „Goldsekt“. Ak je fľaša otočená hore nohami, v nápoji začína šumivý zlatý dážď. Táto vzácnosť medzi prestížnymi odrodami pozostáva z rakúskeho Zweigeltu.

Osterreich Gold má zlatú priehľadnú farbu. Vôňa je jemne aromatická s ľahkými tónmi ovocia. Je ideálnym darčekom pre kultivovaného spotrebiteľa a korunuje vašu špeciálnu príležitosť zlatou korunou. S obsahom alkoholu 9,5% obj. Je ideálnym darčekom pre oslavy a udalosti alebo jednoducho pre krásne chvíle v každodennom živote.

Zlato sa môže konzumovať bez toho, aby to ovplyvnilo vaše zdravie.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Österreich Gold 23k zlato, suché 9,5% 0,2l (kartón)

Cena za Österreich Gold 23k zlato, suché 9,5% 0,2l (kartón) je 7.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Österreich Gold 23k zlato, suché 9,5% 0,2l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Österreich Gold 23k zlato, suché 9,5% 0,2l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 9001641582970.

Produkt Österreich Gold 23k zlato, suché 9,5% 0,2l (kartón) nájdete v kategórii

Vína - Víno je kráľovnou alkoholických nápojov. Jeho pôvabná aróma a výnimočná chuť dokážu potešiť každého gurmána. Víno je vyrábané z hroznového muštu a jeho zloženie a chuť sa líšia podľa druhu hrozna a spôsobu výroby. Víno je nielen skvelým spoločníkom pri jedle, ale aj prostriedkom na relaxáciu a oddych. Preto nečakajte… Podobné produkty: Kosík Cabernet Moravia 2019 11% 0,75L (čistá fľaša), Tajna Tramín červený 2021 CHOP, Laurent Perrier La Cuvée Brut 12% 0,75l (holá fľaša), Don Zoilo Pedro Ximénez 15 Y.O. Sherry

Víno darčekové balenie - Darujte svojim najbližším skvelý zážitok s vínom v krásnom darčekovom balení. Užite si spoločnú chvíľu pri ochutnávaní výnimočných chutí a vôní. Víno darčekové balenie je perfektným darčekom pre každého, kto ocení kvalitné víno a zároveň krásne balenie. Rozveselite svojich blízkych a urobte im radosť s touto luxusnou lahôdkou. Podobné produkty: Ruinart Rosé Brut 12,5% 0,75L (darčekové balenie kazeta), Moët & Chandon Ice Impérial Demi-Sec 12% 0,75L (darčekové balenie s 2 pohármi), Dom Pérignon Vintage 2012 Brut 12,5% 0,75L (darčkové balenie kazeta), Perrier ~ Jouët Belle Epoque Brut 2013 12,5% 0,75L (darčekové baleni ekazeta)