Armand de Brignac Demi Sec 12,5% 0,75L (darčekové balenie kazeta)

425,95 

Katalógové číslo: 8588007138534 Kategórie: ,

Popis

Každý jeden produkt spoločnosti Armand de Brignac je svojím spôsobom inšpirujúcim a jedinečným umeleckým dielom. Demi Sec patrí k vrcholu histórie značky lisovania chutných vín. Ide o raritné biele víno, ktoré bolo dlhé roky iba ako doplnok na degustáciách v pivniciach v Chigny les Roses. Demi Sec sa vyznačuje prvotriednou arómou výbuchu, ktorá začína v nose s náznakmi briošky, karamelu, grapefruitu, cukríkov a kompótu. Chuť je bohatá na tóny čiernych ríbezlí, čučoriedok, mliečnej čokolády a citrusových plodov, čo vedie k jemnému a krásnemu povrchu, ktorý skvele zakončuje nádych škorice.

Absolútna nevyhnutnosť pre každého zberateľa šampanského s dobrým vkusom!

Balené v darčekovej krabičke.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Armand de Brignac Demi Sec 12,5% 0,75L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Armand de Brignac Demi Sec 12,5% 0,75L (darčekové balenie kazeta) je 425.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Armand de Brignac Demi Sec 12,5% 0,75L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Armand de Brignac Demi Sec 12,5% 0,75L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588007138534.

Produkt Armand de Brignac Demi Sec 12,5% 0,75L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Vína - Víno je kráľovnou alkoholických nápojov. Jeho pôvabná aróma a výnimočná chuť dokážu potešiť každého gurmána. Víno je vyrábané z hroznového muštu a jeho zloženie a chuť sa líšia podľa druhu hrozna a spôsobu výroby. Víno je nielen skvelým spoločníkom pri jedle, ale aj prostriedkom na relaxáciu a oddych. Preto nečakajte… Podobné produkty: Villa Maria Private Bin Pinot Noir, Hamsik CHAMPAGNE MILLESIME 2013 12.5% 0,75L (holá fľaša), Gérard Bertrand Prima Nature Syrah BIO, Don Zoilo Pedro Ximénez 15 Y.O. Sherry

Víno darčekové balenie - Darujte svojim najbližším skvelý zážitok s vínom v krásnom darčekovom balení. Užite si spoločnú chvíľu pri ochutnávaní výnimočných chutí a vôní. Víno darčekové balenie je perfektným darčekom pre každého, kto ocení kvalitné víno a zároveň krásne balenie. Rozveselite svojich blízkych a urobte im radosť s touto luxusnou lahôdkou. Podobné produkty: Moët & Chandon Ice Impérial Demi-Sec 12% 0,75L (darčekové balenie s 2 pohármi), Armand de Brignac Green Brut 12,5% 0,75L (darčekové balenie kazeta), Perrier ~ Jouët Belle Epoque Brut 2013 12,5% 0,75L (darčekové baleni ekazeta), Perrier ~ Jouët Belle Epoque Brut 2014 Limited Edition by Mischer’Traxler 12,5% 0,75L (darčekové balenie kazeta)