Ruinart Rosé Brut 12,5% 0,75L (darčekové balenie kazeta)

76,90 

Katalógové číslo: 3185370303337 Kategórie: ,

Popis

Víno označené ako Champagne môže pochádzať výlučne z tejto oblasti. Na výrobu šampanského sa môžu miešať tri odrody, z troch primárnych oblastí Champagne: Pinot Meunier, Pinot Noir a Chardonnay. Zmes týchto troch odrôd sa volá „cuvée“ – kľúč k znamenitému šampanskému. Spoločnosť Ruinart Champagne bola založená v roku 1729 obchodníkom Nicolasom Ruinartom synovcom benediktínskeho mnícha, ktorému jeho priateľ Dom Pérignon zveril výrobné tajomstvo vín, ktoré perlí. Neskôr bol podnik prevzatý spoločnosťou Moet & Chandon avšak domu Champagne Ruinart sa podarilo zachovať nezávislý a premyslený obraz svojej firmy. Ruinart Rosé je výnimočným počinom spoločnosti Ruinart Champagne. Jedinečnosť chuti ovocných plodín podčiarknutá náznakom prítomnosti orechov dodáva tomuto nápoju jeho samostatnú osobnosť. Jemná kvetinová vôňa krásne dopĺňa chuť a spolu vytvárajú neopísateľný pôžitok v každej kvapke Ruinart Rosé.

Balené v darčekovej krabičke.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Ruinart Rosé Brut 12,5% 0,75L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Ruinart Rosé Brut 12,5% 0,75L (darčekové balenie kazeta) je 76.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Ruinart Rosé Brut 12,5% 0,75L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Ruinart Rosé Brut 12,5% 0,75L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3185370303337.

Produkt Ruinart Rosé Brut 12,5% 0,75L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Vína - Víno je kráľovnou alkoholických nápojov. Jeho pôvabná aróma a výnimočná chuť dokážu potešiť každého gurmána. Víno je vyrábané z hroznového muštu a jeho zloženie a chuť sa líšia podľa druhu hrozna a spôsobu výroby. Víno je nielen skvelým spoločníkom pri jedle, ale aj prostriedkom na relaxáciu a oddych. Preto nečakajte… Podobné produkty: Martini Prosecco, Tajna Cabernet Franc rosé 2022, Hamsik Cabernet Veneto IGT suché 12% 0,75L (holá fľaša), Pol Roger Reserve Brut 12,5% 0,75l (kartón)

Víno darčekové balenie - Darujte svojim najbližším skvelý zážitok s vínom v krásnom darčekovom balení. Užite si spoločnú chvíľu pri ochutnávaní výnimočných chutí a vôní. Víno darčekové balenie je perfektným darčekom pre každého, kto ocení kvalitné víno a zároveň krásne balenie. Rozveselite svojich blízkych a urobte im radosť s touto luxusnou lahôdkou. Podobné produkty: Perrier ~ Jouët Belle Epoque Brut 2013 12,5% 0,75L (darčekové baleni ekazeta), Moët & Chandon Ice Impérial Demi-Sec Champagne 12% 2×0,75L (darčekové balenie s pohármi), Moët & Chandon Impérial Brut Champagne 12% 0,75L (darčekové balenie plechová dóza), Perrier ~ Jouët Belle Epoque Brut 2014 Limited Edition by Mischer’Traxler 12,5% 0,75L (darčekové balenie kazeta)