Moet & Chandon Ice Imperial Demi Sec 12% 0,75L (holá fľaša)

55,65 

Katalógové číslo: 3185370457054 Kategória:

Popis

Jedine Moët & Chandon mohol inovovať porušovaním pravidiel. Postavil sa pred novú výzvu vyvinutím luxusne revolučného šampanského – Moët & Chandon Ice Impérial je úplne prvé osviežujúce šampanské vytvorené na vychutnanie s ľadom.

Profily vín použitých v zmesi boli starostlivo vybrané pre špecifiká jednotlivých odrôd hrozna ako je Pinot Noir, Pinot Meunier a Chardonnay. 20% až 30% špeciálne vybraných rezervných vín zvýrazňuje a dopĺňa intenzitu, bohatosť a stálosť.

Farba šampanského Ice Impérial pripomína hlboké zlato s jantárovými odleskami. Vo vôni prevláda intenzívny ovocný buket – tropické mango, guava, nektárinka a náznak maliny. Chuť je svieža a zmyselná – dominuje v nej podmanivá sladkosť karamelu a dulového želé s osviežujúcou kyslosťou grapefruitových a zázvorových tónov.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Moet & Chandon Ice Imperial Demi Sec 12% 0,75L (holá fľaša)

Cena za Moet & Chandon Ice Imperial Demi Sec 12% 0,75L (holá fľaša) je 55.65 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Moet & Chandon Ice Imperial Demi Sec 12% 0,75L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Moet & Chandon Ice Imperial Demi Sec 12% 0,75L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3185370457054.

Produkt Moet & Chandon Ice Imperial Demi Sec 12% 0,75L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Vína - Víno je kráľovnou alkoholických nápojov. Jeho pôvabná aróma a výnimočná chuť dokážu potešiť každého gurmána. Víno je vyrábané z hroznového muštu a jeho zloženie a chuť sa líšia podľa druhu hrozna a spôsobu výroby. Víno je nielen skvelým spoločníkom pri jedle, ale aj prostriedkom na relaxáciu a oddych. Preto nečakajte… Podobné produkty: Moët & Chandon Brut Imperial 12% 0,75L (kartón), Freixenet Prosecco DOC, Armand de Brignac Demi Sec 12,5% 0,75L (darčekové balenie kazeta), Sandeman Sherry Medium Dry 15% 0,75l (holá fľaša)