Moët & Chandon Impérial Brut Champagne 12% 3,0L (darčekové balenie kazeta)

299,95 

Katalógové číslo: 3185370419120 Kategórie: ,

Popis

Stelesnenie jedinečného štýlu Moët & Chandon. Ten sa vyznačuje jasnou ovocnosťou, zvodnou chuťou a elegantnou zrelosťou. Zmes vytvorená z viac ako 100 rôznych vín, z ktorých 20% až 30% tvoria rezervné vína špeciálne vybrané na zvýšenie zrelosti, komplexnosti a stálosti, odráža rozmanitosť a komplementárnosť troch odrôd hrozna: Pinot Noir, Pinot Meunier a Chardonnay.

Moët & Chandon Impérial má elegantnú zlatožltú farbu so zelenými odleskami. Živá intenzívna vôňa zeleného jablka a citrusového ovocia. Dominuje sviežosť minerálnych odtieňov a bielych kvetov s eleganciou bledých tónov ako je brioška, cereálie a čerstvé orechy. V chuti Vás ohromí lahodná luxusnosť ovocia s bielou dužinou (hruška, broskyňa, jablko), zvodné pohladenie jemných bubliniek a jemná živosť citrusových plodov s tónmi egrešov.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Moët & Chandon Impérial Brut Champagne 12% 3,0L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Moët & Chandon Impérial Brut Champagne 12% 3,0L (darčekové balenie kazeta) je 299.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Moët & Chandon Impérial Brut Champagne 12% 3,0L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Moët & Chandon Impérial Brut Champagne 12% 3,0L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3185370419120.

Produkt Moët & Chandon Impérial Brut Champagne 12% 3,0L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Šumivé vína - Šumivé vína sú osviežujúcim a elegantným spôsobom, ako si vychutnať alkohol. Ich bublinky vám prinesú okamžitú radosť a chuť, ktorá vám zostane na jazyku ešte dlho po poslednom dúšku. Od suchých až po sladké, šumivé vína ponúkajú širokú paletu chutí, ktoré sa hodia k rôznym príležitostiam - od romantických večierkov… Podobné produkty: Prosecco Bottega Valdobbiadene Rive DOCG, Serena 1881 Blanco PIU, Grand Bari Sekt Grand Reserva, Moët & Chandon Rose 12% 0,75l (kartón)

Víno darčekové balenie - Darujte svojim najbližším skvelý zážitok s vínom v krásnom darčekovom balení. Užite si spoločnú chvíľu pri ochutnávaní výnimočných chutí a vôní. Víno darčekové balenie je perfektným darčekom pre každého, kto ocení kvalitné víno a zároveň krásne balenie. Rozveselite svojich blízkych a urobte im radosť s touto luxusnou lahôdkou. Podobné produkty: Dom Pérignon Vintage 2012 Brut 12,5% 0,75L (darčkové balenie kazeta), Perrier ~ Jouët Belle Epoque Brut 2013 12,5% 0,75L (darčekové baleni ekazeta), Österreich Gold Rosé 23k zlato suché 9,5% 0,75l (kartón), Perrier ~ Jouët Grand Brut 12% 0,75L (darčekové balenie s pohármi)