J&B Rare 40% 0,7L (holá fľaša)

15,50 

Katalógové číslo: 5010103800259 Kategória: ,

Popis

Jedinečná whisky inšpirovaná Talianom, vytvorená v Londýne, destilovaná v Škótsku. Je originálnym výsledkom zmiešania 42 najlepších whisky vyrobených v Škótsku. Patria sem aj skvelé liehovary ako Knockando a Auchroisk. Výtvor, ktorý popiera konvencie.

Whisky svetlej farby. Jej svieža vôňa je plná orieškových aróm so závanom vanilky, dymu a dreva. Vyvážená a jemná ovocná chuť má krémovú textúru a oplýva tónmi sladu, karamelu, ovocia a obilnín. V závere vystúpia vanilkovo korenisté tóny s jemným závanom dymu ku koncu. Ideálna na miešanie.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí J&B Rare 40% 0,7L (holá fľaša)

Cena za J&B Rare 40% 0,7L (holá fľaša) je 15.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o J&B Rare 40% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. J&B Rare 40% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010103800259.

Produkt J&B Rare 40% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Skotská whisky - Skotská whisky je jedným z najslávnejších alkoholov na svete. Táto lahodná tekutina sa vyrába v Škótsku už stáročia a jej kvalita a chuť sú nezameniteľné. Skotská whisky sa vyrába z obilných zŕn a jej chuť a aroma sa výrazne líšia podľa regiónu, odkiaľ pochádza. Táto ikona Škótska je obľúbená medzi… Podobné produkty: Cutty Sark Storm 40% 0,7L (čistá fľaša), Tamnavulin Vintage 1979, GIFT, Laphroaig Quarter Cask 48% 0,7l (tuba), Singleton 12YO 40% 0,7l (holá fľaša)

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Highland Park 18YO 43% 0,7L (kartón), Johnnie Walker Swing 40% 0,7L (kartón), Glenfarclas 105 Cask Strength 60% 0,7L (tuba), Jameson Caskmates IPA 40% 0,7L (holá fľaša)