An Cnoc Peatheart 46% 0,7L (tuba)

66,20 

Katalógové číslo: 5010509881319 Kategória:

Popis

Rašelina, prírodný zdroj, sa historicky používala na vypaľovanie destilačného zariadenia a sušenie jačmeňa na destiláciu whisky. Rašelinový dym vytvára fenoly a práve obsah fenolu umožňuje merať prítomnosť rašeliny vo whisky. Obsah fenolu je vyjadrený ako PPM (parts per million) a na zabezpečenie konzistencie je v tejto whisky použitý jačmeň špeciálne vybratý hlavným ,,Master Blenderom“ – sladený na 40 PPM.

Whisky svetlozlatej farby, ktorej nenápadný rašelinový dym vo vôni vyvažujú zrelé ananásy, hrušky a tmavý, bohatý tón pečených karamelizovaných jabĺk. Jemná vanilka a iskry sviežej citrónovej kôry prepožičiavajú kompozícii ľahkosť a eleganciu. Chuť je plná, štruktúrovaná – bohatý dym v rovnováhe so šťavnatými gumovými medvedíkmi a ľahkou, šumivou sladkosťou cukrovej vaty. Príjemne ju dopĺňajú podtóny sena a fondánu. Záver je dlhý a rastúci, výrazne korenistý, zároveň sladký. S hrejivým, dymovým finále.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí An Cnoc Peatheart 46% 0,7L (tuba)

Cena za An Cnoc Peatheart 46% 0,7L (tuba) je 66.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o An Cnoc Peatheart 46% 0,7L (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. An Cnoc Peatheart 46% 0,7L (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010509881319.

Produkt An Cnoc Peatheart 46% 0,7L (tuba) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Speyburn Bradan Orach 40% 0,7L (kartón), Bruichladdich Classic Laddie 50% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi), Chivas Regal 18 YO 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Ben Nevis 2016 5 Y.O. Whisky of Mystery