Nikka Days 40% 0,7l (kartón)

37,45 

Katalógové číslo: 3700597306383 Kategórie: ,

Popis

Whisky Nikka days je jemný blend obilných whisky a ľahko dymových sladových whisky, ktoré pochádzajú z 2 destilérií značky Nikka – Nikka Yoichi a Miyagikyo. Ide o whisky bez uvedenia veku, ktorá svojím jemným profilom poteší laikov i znalcov. V jej aróme sa prejavujú biele kvety, pomarančoé kvety, hryšky a citrusy. Chuť je jemná a nechá vyniknút tóny cereálií, sladu, karameliek, pražených orechov a vanilky. V závere pocítite sušené marhule, slad a vanilku.

Doporučuje sa čistá alebo v koktailoch. Hodí sa k ľahkým jedlám.

 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Nikka Days 40% 0,7l (kartón)

Cena za Nikka Days 40% 0,7l (kartón) je 37.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Nikka Days 40% 0,7l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Nikka Days 40% 0,7l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3700597306383.

Produkt Nikka Days 40% 0,7l (kartón) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Signatory Knockando 2007 13 Y.O., GIFT, Tullamore D.E.W. Whisky & Meat Limited Edition 40% 0,7L (čistá fľaša), Ballantine´s 40% 0,7l (darčekové balenie s 1 pohárom), Jameson Single Pot Still Five Oak Cask Release 46% 0,7L (čistá fľaša)

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Glenfarclas The Family Casks 1979 Summer 2022 41.5% 0.7L (darčekkové balenie kazeta), Balvenie 12YO Triple Cask 40% 1,0L (tuba), Glenmorangie Signet 46% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Nikka From The Barrel 51,4% 0,5l (kartón)